IEK
UA   RU
Зв’яжіться з нами Мапа сайту
IEK Україна сьогодні
Новини
Наше виробництво
Цінності
Вакансії
Преса про нас
Відеоматеріали
Партнери
Реалізовані проекти

Житло

Житловий комплекс «Міністерський», Київ

ЖК «Міністерський», розташований в Оболонському районі м.Києва, займає площу 311274,94 кв. м. Комплекс є повноцінним житловим кварталом, що відповідає найсучаснішим вимогам до якості життя. Згідно з проектом на його території передбачено зведення 4 окремо розташованих сучасних житлових будинків і 3 підземних паркінгів на 1118 машиномісць. В ході тендеру на поставку електротехнічної продукції для цього об'єкту було прийнято рішення оснастити його обладнанням ТМ IEK®. Продукція IEK® поставлялася поетапно в міру будівництва і оснащення окремих будівель і споруд.

м. Київ, вул. Кондратюка, 1,

 http://ministersky.ua/Житловий комплекс «Парк Стоун», Київ

м. Київ, просп. Героїв Сталінграда, 2-б, 2013-2015

ТМ IEK: автоматичні вимикачі модульної серії, диф.автомати, контактори, запобіжники, освітлення

Рік установки: 2013-2015                 

Постачальник продукції: ТОВ «Технотон Енерго», ТОВ «Карат ЛТД»Житловий комплекс «Паркове місто», Київ

м. Київ, вул. Вишгородська, 45, 2011-2015Житловий будинок на проспекті Червоної Калини, Львів

Житловий будинок на проспекті Червоної Калини - це 10-поверхова будівля, в якій розташовані 146 квартир і дворівневий паркінг. В системі електропостачання будинку застосовуються автоматичні вимикачі IEK®.Житловий будинок по вул. Шевченка у Львові

Комплекс відноситься до нерухомості економ класу і включає в себе дев'ять десятиповерхових будинків. На прибудинковій території розміщено підземний паркінг на 200 машин і гостьовий паркінг. Постачання комплексу електроенергією організовано з використанням електротехнічної продукції IIEK®. Будинок на вул. Шевченка у Львові входить в сучасний житловий комплекс, розташований в одному з упорядкованих районів Львова. Будинок здається з усіма сучасними комунікаціями і технологіями, включаючи високошвидкісний інтернет, індивідуальні водяні, газові та електричні лічильники, індивідуальне опалення. Забезпечення об'єкта електроенергією організовано із застосуванням широкого переліку електротехнічного обладнання ТМ IEK®.
Проекты 1 - 5 из 34
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец | Все 
 
Техническая поддержка Контактный телефон:
+38 (044) 536-99-00