IEK
UA   RU
Зв’яжіться з нами Мапа сайту
IEK Україна сьогодні
Новини
Наше виробництво
Цінності
Вакансії
Преса про нас
Відеоматеріали
Партнери
Реалізовані проекти

IEK Україна запрошує на виставку ELECTRO INSTALL 2021

14.10.2021

Шановні Партнери!

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд в рамках міжнародної спеціалізованої виставки Electro Install 2021, яка буде проходити з 19 по 21 жовтня 2021 у Міжнародному виставковому центрі за адресою м. Київ, Броварський проспект, 15, Пав. №1, вхід С.

В рамках виставки Ви зможете ознайомитися з новинками нашої продукції, готовими рішеннями для галузей господарства та будівництва. Також на нашому стенді будуть представлені нові Торговельні марки: LEDEL – професійне освітлення та ONI – промислова автоматизація. Ви зможете ознайомитися з новим асортиментом, протестувати представлені зразки в роботі, задати питання нашим спеціалістам та отримати вичерпні відповіді.

широкий вибір електротехнічної продукції, готових комплексних рішень в сфері будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, інфраструктури, промисловості, енергетики та телекомунікацій.

світлодіодне освітлення, яке застосовується практично в будь-який галузі народного господарства: автотраси і вулиці, парки та сквери, промислові об'єкти, логістичні комплекси, торгові центри, магазини та ін.

широкий вибір світлотехнічної продукції дозволяє підібрати світильники для створення оптимального освітлення на об’єктах комерційної, господарської нерухомості та у побуті.

телекомунікаційне обладнання, яке використовується у великій кількості престижних проектів і бере участь в програмах реконструкції та оновлення ІТ систем підприємств.

компоненти для промислової автоматизації та програмного забезпечення дозволяють запропонувати замовникам рішення, що максимально відповідають особливостям їх виробничої діяльності.

Робота виставки:

19 та 20 жовтня: з 10 до 18.00

21 жовтня: з 10 до 17.00

Наш стенд:

Ми працюємо для Вас і будемо раді зустрічі!

 
Техническая поддержка Контактный телефон:
+38 (044) 536-99-00