IEK
UA   RU
Зв’яжіться з нами Мапа сайту
Україна
Казахстан
Узбекистан
Білорусь
Молдова
Монголія
Країни Балтії
Сервісні центри

IEK Україна

IEK Україна заснована в 2002 році і є провідним виробником електротехнічної продукції під міжнародним брендом IEK. Підприємство забезпечує високу якість сервісу для партнерів і активне просування продукції під брендом IEK в Україні.

IEK Україна здійснює постійний моніторинг ринку НВА України з метою вивчення тенденцій і пошуку нових можливостей для подальшого розширення асортименту продукції компанії. Удосконалюється система доставки, підвищується рівень сервісу для клієнтів, здійснюється активне просування торгової марки IEK, вдосконалюється система підвищення якості продукції.

Для цих цілей у 2004 році в окремі служби виділилися логістика, реклама і маркетинг, створений технічний відділ і відкрита лабораторія контролю якості. Тоді ж була розроблена "Дилерська політика IEK Україна", в основу якої закладено такі принципи:

  • розвиток партнерської мережі і створення максимально вигідних для партнерів і дилерів компанії умов роботи з продукцією ТМ IEK;
  • встановлення надійних і взаємовигідних відносин з партнерами по бізнесу: рекламна підтримка, різні умови відстрочки платежів і система знижок;
  • інформаційна та методологічна підтримка партнерів, націлена на довгострокові перспективи розвитку.

IEK Україна прагне забезпечити споживачів України широким асортиментом якісних і доступних за ціною електротехнічних виробів і відкрита до взаємовигідної співпраці з усіма учасниками електротехнічного ринку.

Назва: IEK Україна
Місцезнаходження: Україна, 08132, м. Вишневе, вул. Київська, 6В
Телефон: +38 (044) 536-99-00 
E-mail: info@iek.com.ua

 
Техническая поддержка Контактный телефон:
+38 (044) 536-99-00